Káva Mikafe Cremador

Cremador

vakuové balení, zrnková

Vynikající silná krémová směs 68% kávy Arabica a 32% kávy Robusta, která na rozdíl od většiny ostatních směsí kávy Robusta nabízí příjemnou chuť. Tato káva má krásně oříškově hnědou hustou pěnu a je také velmi vhodná pro kombinaci s mlékem a cukrem. Pro její univerzálnost a vynikajíc poměr ceny a kvality jí také doporučujeme pro naše firemní zákazníky.

658,- Kč / 1 kg

68%
32%
4
1000
5

Cremador - super káva ve vaší firmě z Mikafe

Již více než 64 let, S.Passalacqua SpA dováží surová kávová zrna která následně praží a míchá a po té dodává ve výjimečné kvalitě po celé Itálii, Norsku, Německu, Řecku, USA, Holandsku, Kanadě, Japonsku a Austrálii , atd. Pražírna Passalacqua pochází z Neapole, města kde má káva dlouhou tradici a kde je káva kultovní nápoj.

Passalacqua nabízí řadu vysoce kvalitních káv pro jejichž přípravu používá nejkvalitnější zrna z vybraných plantáží pražená pomocí staré neapolské tradice. Zrna jednotlivých odrůd se praží náročnou metodou zvlášť, pomalu a dlouho aby si zachovali své specifické vlastnosti a individuální chuť a vůni. Teprve po zchlazení se zrna míchají. Tím vzniká zdravější espresso z menším obsahem kyselin.

Výrobní sortiment, který zahrnuje celou řadu směsí kávy, které jsou baleny ve vakuovém obalu pro zachování nejlepších vlastností.

Mikafe – O kávě Cremador 1
Mikafe – O kávě Cremador 2
Kavárna Mikafe
Pražská 1231, Úvaly
Otevřeno 8.00 - 17.00
Tel. 602 266 626
E-mail mikafe@mikafe.cz
Toto dílo je chráněno podle autorského zákona. Pro Mikafe vytvořilo studio Roberta Štěpánka © 2013-19