Káva Mikafe Mekico-Plus

Mekico Plus

vakuové balení (zrnková)

Passalacqua Mekico plus je pravá Neapolská káva, směs 90% kávy Arabica a 10% kávy Robusta. Má velká zrna vynikající kvality a je skvěle vyvážená, jemná-krémová, plná a pikantní s perfektní pěnou vhodná pro celý den. Tuto jedinečnou a delikátní kávu jsme pro Vás vybrali z nabídky Passalacqua a připravujeme jí v naší kavárně!

869,- Kč / 1 kg

90%
10%
3
1000
5

Mekico Plus - chuť této kávy z Mikafe nikdy nezapomenete !

Již více než 64 let, S.Passalacqua SpA dováží surová kávová zrna která následně praží a míchá a po té dodává ve vyjímečné kvalitě po celé Itálii, Norsku, Německu, Řecku, USA, Holandsku, Kanadě, Japonsku a Austrálii , atd. Pražírna Passalacqua pochází z Neapole, města kde má káva dlouhou tradici a kde je káva kultovní nápoj.

Passalacqua nabízí řadu vysoce kvalitních káv pro jejichž přípravu používá nejkvalitnější zrna z vybraných plantáží pražená pomocí staré neapolské tradice. Zrna jednotlivých odrůd se praží náročnou metodou zvlášť, pomalu a dlouho aby si zachovali své specifické vlastnosti a individuální chuť a vůni. Teprve po zchlazení se zrna míchají. Tím vzniká zdravější espresso z menším obsahem kyselin.

Výrobní sortiment, který zahrnuje celou řadu směsí kávy, které jsou baleny ve vakuovém obalu pro zachování nejlepších vlastností.

Mikafe – O kávě Mekico-Plus 1
Mikafe – O kávě Mekico-Plus 2
Kavárna Mikafe
Pražská 1231, Úvaly
Otevřeno 8.00 - 17.00
Tel. 602 266 626
E-mail mikafe@mikafe.cz
Toto dílo je chráněno podle autorského zákona. Pro Mikafe vytvořilo studio Roberta Štěpánka © 2013-19